Parafia w Miechowie Bazylika Grobu Bożego w Miechowie - Parafia w Miechowie

22 lutego, w Bazylice Katedralnej w Kielcach, z rąk Księdza Biskupa Ordynariusza Kazimierza Ryczana ośmiu alumnów V roku Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach przyjęło święcenia diakonatu. Wśród nich znalazł się także miechowianin, Mateusz Durdek. Na tę uroczystość przybyła rodzina oraz przyjaciele. Nie zabrakło także wiernych naszej parafii, którzy chcieli towarzyszyć oraz wspierać modlitwą swojego rodaka. hellip;

OVERVIEW

The web page parafiamiechow.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have examined twenty pages inside the site parafiamiechow.pl and found two websites interfacing with parafiamiechow.pl.

PARAFIAMIECHOW.PL TRAFFIC

The web page parafiamiechow.pl has seen variant quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for parafiamiechow.pl

Traffic ranking (by month) for parafiamiechow.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiamiechow.pl

Restauracja KOJOT w Miechowie - ODWIEDŹ NAS!

Kojot - Restauracja Amerykańska w Miechowie. Kojot - Restauracja Amerykańska w Miechowie. Dostarczamy Klientom to co sami. Kojot - Restauracja Amerykańska w Miechowie. Z dzikim zachodem w tle. Kojot - Restauracja Amerykańska w Miechowie. Kojot - Restauracja Amerykańska w Miechowie. Kulinarna przygoda z dzikim zachodem w tle. Kupuj taniej , wygrywaj nagrody.

pieknykrakow.pl . czyli Polska i świat na nieprzetartych szlakach.

Van Gogh w Krakowie a Bosch w Berlinie, czyli jak wylądowałam w obrazie. By the gate to the park.

WHAT DOES PARAFIAMIECHOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiamiechow.pl Mobile Screenshot of parafiamiechow.pl Tablet Screenshot of parafiamiechow.pl

PARAFIAMIECHOW.PL SERVER

I detected that a lone root page on parafiamiechow.pl took four hundred and ninety-eight milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so we consider this site not secure.
185.23.21.11

We diagnosed that this website is employing the LiteSpeed operating system.

Parafia w Miechowie Bazylika Grobu Bożego w Miechowie - Parafia w Miechowie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page parafiamiechow.pl has the following in the web site, "Fundator kościoła i klasztoru w Miechowie rycerz Jaksa." We viewed that the website also stated " Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła 09." It also said " Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedziela Zwykła 02. Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedziela Zwykła 27. Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedziela Zwykła 19. ZAPROSZENIE NA KIELECKĄ PIESZĄ PIELGRZYMKĘ NA JASNĄ GÓRĘ."

SEEK SUBSEQUENT WEBSITES

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu

II termin przymiarki mundurków - 7 lipca g. do Mikoszewa - - - - - - dla liceum 17-21 sierpnia 2015r. Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu.

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ WSPOMOŻENIA WIERNYCH - START

Biblioteket Institut Sankt Joseph Skolens pædagogiske læringscenter

Så er vi endelig rigtigt kommet på plads efter nogle lange måneder uden særligt meget plads. Og selvom det var hyggeligt at have 0. klasser på besøg, så er vi nu glade for at have plads til alle vores bøger og besøgende. I den andledning har vi rykket lidt rundt på tingene heroppe, så når i. Jeg vil lige slå e.

Stowarzyszenie Przyjacół Bazyliki w Studziannie - Aktualności

SPOTKANIE OPŁATKOWE W KLASZTORZE XX. Stowarzyszenie Przyjaciół Bazyliki w Studziannie. Posiada nr wpisu do KRS 0000214858.

St. Eystein presteseminar

Hvem er i seminaret? Vocations, Witness to the Truth. Det er stor glede for oss og Kirken at diakon Bjørn Tao Quốc Nguyễn nå snart skal bli ordinert prest. Ordinasjonen forrettes av biskop Bernt Eidsvig Can. Reg og etterfølges av en mottagelse i menighetssalen. Alle er hjertelig velkommen! St Eysteins dag og kandidatur. Tradisjonelt ble innlemmelsen blant de geistlige markert med tonsure, altså at en barberte toppen av hodet.